PSAC30U-240-R-CNR2
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSAC30U-240-R-CNR2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSAC30U-240-R-CNR2
Proizvajalec / znamka: PHIHONG USA
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W
Podatkovni listi: 1.PSAC30U-240-R-CNR2.pdf2.PSAC30U-240-R-CNR2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PSAC30U-240-R-CNR2
Številka dela PSAC30U-240-R-CNR2 Proizvajalec PHIHONG USA
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4408 pcs Podatkovni list 1.PSAC30U-240-R-CNR2.pdf2.PSAC30U-240-R-CNR2.pdf
Utež 0.353 lb (160.12g) Napetost - izhod 24V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 4.07" L x 1.65" W x 1.13" H (103.4mm x 42.0mm x 28.7mm)
Serija PSAC30U (30W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 30W Polarizacija Negative Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Druga imena PSAC30U-240-CNR2
REWORK 2.5X5.5 CENTER- PSAC30U-240-R-CNR2
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 300mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level V natančen opis 24V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 1.25A Dolžina kabla 59" (1.50m)