PSAC60M-120-R-CN1
PHIHONG USAPHIHONG USA
PHIHONG USA
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSAC60M-120-R-CN1
Proizvajalec / znamka: PHIHONG USA
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Podatkovni listi: 1.PSAC60M-120-R-CN1.pdf2.PSAC60M-120-R-CN1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSAC60M-120-R-CN1
Številka dela PSAC60M-120-R-CN1 Proizvajalec PHIHONG USA
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1747 pcs Podatkovni list 1.PSAC60M-120-R-CN1.pdf2.PSAC60M-120-R-CN1.pdf
Utež 0.673 lb (305.27g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 5.12" L x 2.36" W x 1.30" H (130.0mm x 60.0mm x 32.0mm)
Serija PSAC60M (60W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 60W Polarizacija Negative Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Druga imena PSAC60M-120-CN1
REWORK 2.1X5.5 CENTER- PSAC60M-120-R-CN1
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 500mW (Max)
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C6
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level VI
natančen opis 12V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 5A
Dolžina kabla 47.2" (1.20m) Odobritve CE, cULus
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PSAC45W-480
PSAC45W-480
Proizvajalci: PHIHONG USA
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 45W
Na zalogi: 7559 pcs
Prenesi: PSAC45W-480.pdf
RFQ
PSAC60M-120-R-CN2
PSAC60M-120-R-CN2
Proizvajalci: PHIHONG USA
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Na zalogi: 2008 pcs
Prenesi: PSAC60M-120-R-CN2.pdf
RFQ
PSAC60M-120
PSAC60M-120