PSAC60M-560-R-CR3
PHIHONG USAPHIHONG USA
PHIHONG USA
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSAC60M-560-R-CR3
Proizvajalec / znamka: PHIHONG USA
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 60W
Podatkovni listi: 1.PSAC60M-560-R-CR3.pdf2.PSAC60M-560-R-CR3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSAC60M-560-R-CR3
Številka dela PSAC60M-560-R-CR3 Proizvajalec PHIHONG USA
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1527 pcs Podatkovni list 1.PSAC60M-560-R-CR3.pdf2.PSAC60M-560-R-CR3.pdf
Utež 0.673 lb (305.27g) Napetost - izhod 56V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 5.12" L x 2.36" W x 1.30" H (130.0mm x 60.0mm x 32.0mm)
Serija PSAC60M (60W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 60W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 10.0mm Druga imena PSAC60M-560-CR3
REWORK 1.7X4.0 CENTER+ PSAC60M-560-R-CR3
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 500mW (Max)
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C6
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level VI
natančen opis 56V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 1.08A
Dolžina kabla 47.2" (1.20m) Odobritve CE, cULus