PSC12R-090-R-CNR5
PHIHONG USAPHIHONG USA
PHIHONG USA
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSC12R-090-R-CNR5
Proizvajalec / znamka: PHIHONG USA
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 10W
Podatkovni listi: 1.PSC12R-090-R-CNR5.pdf2.PSC12R-090-R-CNR5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PSC12R-090-R-CNR5
Številka dela PSC12R-090-R-CNR5 Proizvajalec PHIHONG USA
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4877 pcs Podatkovni list 1.PSC12R-090-R-CNR5.pdf2.PSC12R-090-R-CNR5.pdf
Utež 0.165 lb (74.84g) Napetost - izhod 9V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.82" L x 1.77" W x 1.30" H (71.7mm x 45.0mm x 33.0mm)
Serija PSC12R (12W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 10W Polarizacija Negative Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 0.7mm I.D. x 2.5mm O.D. x 10.0mm Druga imena PSC12R-090-CNR5
REWORK 0.7X2.5 CENTER- PSC12R-090-R-CNR5
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 300mW (Max)
Vhodni priključek Multi-Blade Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level V natančen opis 9V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 1.11A Dolžina kabla 47.2" (1.20m)