PSC75U-560-R-CNR2
PHIHONG USAPHIHONG USA
PHIHONG USA
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSC75U-560-R-CNR2
Proizvajalec / znamka: PHIHONG USA
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 75W
Podatkovni listi: 1.PSC75U-560-R-CNR2.pdf2.PSC75U-560-R-CNR2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PSC75U-560-R-CNR2
Številka dela PSC75U-560-R-CNR2 Proizvajalec PHIHONG USA
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4698 pcs Podatkovni list 1.PSC75U-560-R-CNR2.pdf2.PSC75U-560-R-CNR2.pdf
Utež 1 lb (453.59g) Napetost - izhod 56V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 5.93" L x 2.78" W x 1.54" H (150.5mm x 70.5mm x 39.0mm)
Serija PSC75U (75W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 75W Polarizacija Negative Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Druga imena PSC75U-560-CNR2
REWORK 2.5X5.5 CENTER- PSC75U-560-R-CNR2
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 500mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level VI natančen opis 56V 75W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 1.34A Dolžina kabla 46.46" (1.18m)
Odobritve CE, cULus Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PSC8C
PSC8C
Proizvajalci: Panduit
Opis: CBL CLIP CABLE SILVER CLIP ON
Na zalogi: 86462 pcs
Prenesi: PSC8C.pdf
RFQ
PSC75U-480
PSC75U-480
Proizvajalci: PHIHONG USA
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 75W
Na zalogi: 4744 pcs
Prenesi: PSC75U-480.pdf
RFQ
PSC8B
PSC8B
Proizvajalci: Panduit
Prenesi: PSC8B.pdf
PSC75U-560-R-CR1
PSC75U-560-R-CR1
Proizvajalci: PHIHONG USA
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 75W
Prenesi: PSC75U-560-R-CR1.pdf
PSC75U-560-R-CN2
PSC75U-560-R-CN2