AI-4219-P-C48
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
PUI Audio, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AI-4219-P-C48
Proizvajalec / znamka: PUI Audio, Inc.
Opis izdelka AUDIO PIEZO INDICATOR 10-48V
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AI-4219-P-C48
Številka dela AI-4219-P-C48 Proizvajalec PUI Audio, Inc.
Opis AUDIO PIEZO INDICATOR 10-48V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5673 pcs Podatkovni list
Napetostni razpon 10 ~ 48V Napetost - ocenjena 24V
Prekinitev Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.256" (6.50mm) Tehnologija Piezo
Raven zvočnega tlaka (SPL) 81dB @ 24V, 10cm Velikost / dimenzija 1.673" Dia (42.50mm)
Serija AI Ocene -
Lokacija v pristanišču Top Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Način delovanja Single Tone
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta vnosa DC
Višina - sedež (maks.) 1.280" (32.50mm) Pogostost 1.9kHz
Trajanje - Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
natančen opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 24V 8mA 1.9kHz 81dB @ 24V, 10cm Panel Mount Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.256" (6.50mm) Trenutni - dobava 8mA