AI-4228-P-SP250
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
PUI Audio, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AI-4228-P-SP250
Proizvajalec / znamka: PUI Audio, Inc.
Opis izdelka AUDIO PIEZO IND 6-250V PNL MNT
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AI-4228-P-SP250
Številka dela AI-4228-P-SP250 Proizvajalec PUI Audio, Inc.
Količina na voljo 4974 pcs Podatkovni list
Napetostni razpon 60 ~ 250V Napetost - ocenjena 220V
Prekinitev Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.256" (6.50mm) Tehnologija Piezo
Raven zvočnega tlaka (SPL) 94dB @ 220V, 10cm Velikost / dimenzija 1.673" Dia (42.50mm)
Serija AI Ocene -
Lokacija v pristanišču Top Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Način delovanja Pulse, Slow
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta vnosa AC, DC
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) Pogostost 2.8kHz
Trajanje 1.2 PPS Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
natančen opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 220V 18mA 2.8kHz 94dB @ 220V, 10cm Panel Mount Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.256" (6.50mm) Trenutni - dobava 18mA