CP10.241-C1
PULSPULS
CP10.241-C1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP10.241-C1
Proizvajalec / znamka: PULS
Opis izdelka POWER SUPPLY, 240W, 100-240VAC 1
Podatkovni listi: CP10.241-C1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 320 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 320 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP10.241-C1
Številka dela CP10.241-C1 Proizvajalec PULS
Opis POWER SUPPLY, 240W, 100-240VAC 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 320 pcs Podatkovni list CP10.241-C1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 150 VDC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 4.61" L x 1.54" W x 4.88" H (117.0mm x 39.0mm x 124.0mm) Serija DIMENSION CP
Moč (Watts) 240W Druga imena 1736-1069
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Učinkovitost 95.2% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 150 VDC Input
Tok - izhod (maks.) 10A Odobritve cCSAus, CE, cULus, cURus