CT10.241-C1
PULSPULS
CT10.241-C1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CT10.241-C1
Proizvajalec / znamka: PULS
Opis izdelka DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A
Podatkovni listi: CT10.241-C1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 250 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 250 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CT10.241-C1
Številka dela CT10.241-C1 Proizvajalec PULS
Opis DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 250 pcs Podatkovni list CT10.241-C1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 500V Napetost - Vhod 323 ~ 576 VAC (3PH)
Tip Enclosed, Conformal Coated Velikost / dimenzija 4.61" L x 2.44" W x 4.88" H (117.0mm x 62.0mm x 124.0mm)
Serija DIMENSION C Moč (Watts) 240W
Druga imena 1736-1060
CT10.241-C1-ND
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, Conformal Coating, Load Sharing Učinkovitost 92.9%
natančen opis Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 10A 323 ~ 576 VAC (3PH) Input Tok - izhod (maks.) 10A
Odobritve CB, CE, cULus, cURus Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CT10-2540-G1
CT10-2540-G1
Proizvajalci: Coto Technology
Opis: SWITCH REED SPST-NO 500MA 140V
Na zalogi: 101675 pcs
Prenesi: CT10-2540-G1.pdf
RFQ
CT10.481
CT10.481
Proizvajalci: PULS
Opis: DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 48V 5A
Na zalogi: 247 pcs
Prenesi: CT10.481.pdf
RFQ
Proizvajalci: PULS
Opis: DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A
Na zalogi: 332 pcs
Prenesi: CT10.241.pdf
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: SMART SWITCH NODE
Na zalogi: 25 pcs
Prenesi:
Opis: MOUNTING BRACKET FOR CT100-0
Na zalogi: 237 pcs
Prenesi:
CT10-2040-G2
CT10-2040-G2
Proizvajalci: Coto Technology
Opis: SWITCH REED SPST-NO 250MA 100V
Na zalogi: 87873 pcs
Prenesi: CT10-2040-G2.pdf
CT100
CT100
Proizvajalci: Chemtronics
Opis: COTTONTIP SINGLSIDED 6" 100 PCS
Prenesi: CT100.pdf
CT10-1540-G4
CT10-1540-G4
Prenesi: CT10-1540-G4.pdf
CT10-2540-A2
CT10-2540-A2
Prenesi: CT10-2540-A2.pdf
CT100A
CT100A
Proizvajalci: Hammond Manufacturing
Opis: CURR SENSE XFMR 5A CHAS MNT
Prenesi: CT100A.pdf
CT1000A
CT1000A