QS10.241-D1
PULSPULS
QS10.241-D1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QS10.241-D1
Proizvajalec / znamka: PULS
Opis izdelka DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A
Podatkovni listi: 1.QS10.241-D1.pdf2.QS10.241-D1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 278 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 278 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QS10.241-D1
Številka dela QS10.241-D1 Proizvajalec PULS
Opis DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 278 pcs Podatkovni list 1.QS10.241-D1.pdf2.QS10.241-D1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 500V Napetost - Vhod 85 ~ 276 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.61" L x 2.36" W x 4.88" H (117.0mm x 60.0mm x 124.0mm)
Serija DIMENSION Q Moč (Watts) 240W
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže DIN Rail Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, Load Sharing, PFC Učinkovitost 93.5%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 276 VAC Input Tok - izhod (maks.) 10A