10SEP270M+T
PanasonicPanasonic
10SEP270M+T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10SEP270M+T
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V T/H
Podatkovni listi: 10SEP270M+T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10SEP270M+T
Številka dela 10SEP270M+T Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115431 pcs Podatkovni list 10SEP270M+T.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija OS-CON™, SEP
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 185mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.7A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena P16369TB
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 25 mOhm natančen opis 270µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 270µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
10SEP560M+T
10SEP560M+T
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H
Na zalogi: 85237 pcs
Prenesi: 10SEP560M+T.pdf
RFQ
10SEP270M
10SEP270M
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V T/H
Na zalogi: 126753 pcs
Prenesi: 10SEP270M.pdf
RFQ
10SEP120M
10SEP120M
Opis: CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V T/H