20SEPF120M+TSS
PanasonicPanasonic
20SEPF120M+TSS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20SEPF120M+TSS
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V T/H
Podatkovni listi: 20SEPF120M+TSS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20SEPF120M+TSS
Številka dela 20SEPF120M+TSS Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 108698 pcs Podatkovni list 20SEPF120M+TSS.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija OS-CON™, SEPF
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 160mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.2A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena P16391CT
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 25 mOhm natančen opis 120µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 120µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
20SEPF560M
20SEPF560M
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP ALUM POLY 560UF 20% 20V T/H