20SVPA47M
PanasonicPanasonic
20SVPA47M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20SVPA47M
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD
Podatkovni listi: 20SVPA47M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20SVPA47M
Številka dela 20SVPA47M Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78056 pcs Podatkovni list 20SVPA47M.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija OS-CON™, SVPA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 131.5mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.63A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena PCE5069CT
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 33 mOhm natančen opis 47µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 33 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose