20SVQP47M
PanasonicPanasonic
20SVQP47M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20SVQP47M
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD
Podatkovni listi: 20SVQP47M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20SVQP47M
Številka dela 20SVQP47M Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91702 pcs Podatkovni list 20SVQP47M.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija OS-CON™, SVQP
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 94.5mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.89A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena P122178TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 45 mOhm natančen opis 47µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 45 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose