2SEPC560MZ+TSS
PanasonicPanasonic
2SEPC560MZ+TSS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2SEPC560MZ+TSS
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H
Podatkovni listi: 2SEPC560MZ+TSS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2SEPC560MZ+TSS
Številka dela 2SEPC560MZ+TSS Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101715 pcs Podatkovni list 2SEPC560MZ+TSS.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija OS-CON™, SEPC
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 209mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.18A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena P16401CT
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 7 mOhm natančen opis 560µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 560µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2SEPC820MW+TSS
2SEPC820MW+TSS
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H
Na zalogi: 131652 pcs
Prenesi: 2SEPC820MW+TSS.pdf
RFQ
2SEPC820MD
2SEPC820MD
Proizvajalci: Panasonic
Na zalogi: 204798 pcs
Prenesi: 2SEPC820MD.pdf
RFQ
2SEPC560M+TSS
2SEPC560M+TSS
Opis: CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H