2TPE470MAJGB
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
2TPE470MAJGB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2TPE470MAJGB
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP TANT POLY 470UF 2V 1411
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2TPE470MAJGB
Številka dela 2TPE470MAJGB Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis CAP TANT POLY 470UF 2V 1411 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 2V Tip Molded
Toleranca 470µF Velikost zemljišča na površini -
Paket naprave za dobavitelja B2 Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija POSCAP™ TPE RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija 1411 (3528 Metric) Druga imena P16557TR
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 2TPE470MAJGB Lifetime @ Temp. 11 mOhm
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Lastnosti General Purpose
Razširjen opis 470µF ±20% Molded Tantalum Polymer Capacitor 2V 1411 (3528 Metric) 11 mOhm ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP TANT POLY 470UF 2V 1411 Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2TPE470MAFB
2TPE470MAFB
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CONDUCTIVE POLYMER TANTALUM SOLI
Na zalogi: 84735 pcs
Prenesi: 2TPE470MAFB.pdf
RFQ
2TPSF270M6E
2TPSF270M6E
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP TANT POLY 270UF 2V 1411
Na zalogi: 76354 pcs
Prenesi: 2TPSF270M6E.pdf
RFQ
2TP8-70
2TP8-70
Proizvajalci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V
Na zalogi: 970 pcs
Prenesi: 2TP8-70.pdf
2TP8-8
2TP8-8