35SVPD22M
PanasonicPanasonic
35SVPD22M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35SVPD22M
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 35SVPD22M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35SVPD22M
Številka dela 35SVPD22M Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91525 pcs Podatkovni list 35SVPD22M.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija OS-CON™, SVPD
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 35mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 700mA @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena PCE5079CT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 50 mOhm natančen opis 22µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 50 mOhm 2000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose