50SVPK120M
PanasonicPanasonic
50SVPK120M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50SVPK120M
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 120UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: 1.50SVPK120M.pdf2.50SVPK120M.pdf3.50SVPK120M.pdf4.50SVPK120M.pdf5.50SVPK120M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50SVPK120M
Številka dela 50SVPK120M Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 120UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija OS-CON™, SVPK
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 67.5mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.35A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena P122137DKR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 20 mOhm natančen opis 120µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 120µF Aplikacije General Purpose