6THC150M
PanasonicPanasonic
6THC150M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6THC150M
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
Podatkovni listi: 1.6THC150M.pdf2.6THC150M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6THC150M
Številka dela 6THC150M Proizvajalec Panasonic
Opis CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 102029 pcs Podatkovni list 1.6THC150M.pdf2.6THC150M.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija POSCAP™ TH Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena PCE5139TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 5 (48 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Koda proizvajalca D2
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Lastnosti General Purpose
ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 mOhm @ 100kHz natančen opis 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm @ 100kHz
Zmogljivost 150µF