AGN210A12X
PanasonicPanasonic
AGN210A12X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AGN210A12X
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Podatkovni listi: AGN210A12X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AGN210A12X
Številka dela AGN210A12X Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36625 pcs Podatkovni list AGN210A12X.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Gull Wing Preklopna napetost 125VAC, 110VDC - Max
Serija AGN Čas izdaje 4ms
Vrsta releja Telecom Pakiranje Tape & Reel (TR)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Čas delovanja 4ms
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Lastnosti - natančen opis Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Ocena stika (trenutna) 1A Kontaktni material Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Latching, Single Coil Odpornost na kolut 1.44 kOhms
Moč tuljave 100 mW Tok tekočine 8.3mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AGN210A09Z
AGN210A09Z
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Na zalogi: 27987 pcs
Prenesi: AGN210A09Z.pdf
RFQ
AGN210A12
AGN210A12
Proizvajalci: Panasonic