AKT4B112200
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AKT4B112200
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V
Podatkovni listi: AKT4B112200.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 418 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 418 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AKT4B112200
Številka dela AKT4B112200 Proizvajalec Panasonic
Opis CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 418 pcs Podatkovni list AKT4B112200.pdf
Utež 0.265 lb (120.2g) Napetost - oskrba 100 ~ 240VAC
Serija KT4B Mere izreza plošče Square - 45.00mm x 45.00mm
Vrsta izhoda Relay (2), Voltage (External SSR) delovna temperatura 0°C ~ 50°C
Število znakov na vrstico 4, 4 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni razpon -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant Lastnosti -
Vrsta zaslona LED - Dual Color Characters Znaki prikaza - višina 0.472" (12.00mm), 0.240" (6.00mm)
natančen opis Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount Nadzorna metoda On/Off, Proportional (PID)