AKT4H1122001
PanasonicPanasonic
AKT4H1122001 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AKT4H1122001
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT
Podatkovni listi: AKT4H1122001.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 256 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 256 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AKT4H1122001
Številka dela AKT4H1122001 Proizvajalec Panasonic
Opis CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 256 pcs Podatkovni list AKT4H1122001.pdf
Utež 0.265 lb (120.2g) Napetost - oskrba 100 ~ 240VAC
Serija KT4H Mere izreza plošče Square - 45.00mm x 45.00mm
Vrsta izhoda Relay (2), Voltage (External SSR) delovna temperatura 0°C ~ 50°C
Število znakov na vrstico 4, 4 Tip montaže Panel Mount
Vhodni razpon -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Lastnosti - Vrsta zaslona LED - Dual Color Characters
Znaki prikaza - višina 0.472" (12.00mm), 0.240" (6.00mm) natančen opis Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount