AKT4H2111002
PanasonicPanasonic
AKT4H2111002 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AKT4H2111002
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V
Podatkovni listi: AKT4H2111002.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 436 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 436 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AKT4H2111002
Številka dela AKT4H2111002 Proizvajalec Panasonic
Opis CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 436 pcs Podatkovni list AKT4H2111002.pdf
Utež 0.265 lb (120.2g) Napetost - oskrba 24VAC/DC
Serija KT4H Mere izreza plošče Square - 45.00mm x 45.00mm
Vrsta izhoda Relay (2) delovna temperatura 0°C ~ 50°C
Število znakov na vrstico 4, 4 Tip montaže Panel Mount
Vhodni razpon -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Lastnosti - Vrsta zaslona LED - Dual Color Characters
Znaki prikaza - višina 0.472" (12.00mm), 0.240" (6.00mm) natančen opis Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 24VAC/DC Panel Mount
Nadzorna metoda On/Off, Proportional (PID) Komunikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AKT4H2111032
AKT4H2111032
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V
Na zalogi: 254 pcs
Prenesi: AKT4H2111032.pdf
RFQ
Proizvajalci: Panasonic