AKT4R111200
PanasonicPanasonic
AKT4R111200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AKT4R111200
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CONTROL TEMP REL OUT 100-240V
Podatkovni listi: AKT4R111200.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 712 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 712 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AKT4R111200
Številka dela AKT4R111200 Proizvajalec Panasonic
Opis CONTROL TEMP REL OUT 100-240V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 712 pcs Podatkovni list AKT4R111200.pdf
Utež 0.243 lb (110.22g) Napetost - oskrba 100 ~ 240VAC
Serija KT4R Mere izreza plošče Square - 45.00mm x 45.00mm
Vrsta izhoda Relay (3) Druga imena 1110-4002
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Število znakov na vrstico 4, 4
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni razpon -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Lastnosti - Vrsta zaslona LED - Dual Color Characters
Znaki prikaza - višina 0.488" (12.40mm), 0.347" (8.80mm) natančen opis Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PL-II, R, S, T, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount