AKT82112031
pregled izdelka
Številka dela: AKT82112031
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V
Podatkovni listi: AKT82112031.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 266 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 266 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AKT82112031
Številka dela AKT82112031 Proizvajalec Panasonic
Opis CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 266 pcs Podatkovni list AKT82112031.pdf
Utež 0.529 lb (239.95g) Napetost - oskrba 24VAC/DC
Serija KT8 Mere izreza plošče Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Vrsta izhoda Relay (3) delovna temperatura 0°C ~ 50°C
Število znakov na vrstico 4, 4 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni razpon -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant Lastnosti Heater Fault Detection
Vrsta zaslona LED - Dual Color Characters Znaki prikaza - višina 0.441" (11.20mm), 0.441" (11.20mm)