AKT82131001
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AKT82131001
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Podatkovni listi: AKT82131001.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 311 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 311 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AKT82131001
Številka dela AKT82131001 Proizvajalec Panasonic
Opis CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 311 pcs Podatkovni list AKT82131001.pdf
Utež 0.529 lb (239.95g) Napetost - oskrba 24VAC/DC
Serija KT8 Mere izreza plošče Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Vrsta izhoda Analog, Relay delovna temperatura 0°C ~ 50°C
Število znakov na vrstico 4, 4 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni razpon -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant Lastnosti -
Vrsta zaslona LED - Dual Color Characters Znaki prikaza - višina 0.441" (11.20mm), 0.441" (11.20mm)