AKT8R113200
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AKT8R113200
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CONTROL TEMP/PROCESS
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije AKT8R113200
Številka dela AKT8R113200 Proizvajalec Panasonic
Opis CONTROL TEMP/PROCESS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5884 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 100 ~ 240VAC Tip Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PL-II, R, S, T, W)
Sklop zaključka Screw Terminal Serija KT8R
Mere izreza plošče Rectangular - 92.00mm x 45.00mm Vrsta izhoda Analog, Relay (2)
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Število znakov na vrstico 4, 4
Tip montaže Panel Mount Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vhodni razpon -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Lastnosti - Vrsta zaslona LED - Dual Color Characters
Znaki prikaza - višina 0.551" (14.00mm), 0.551" (14.00mm) natančen opis Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PL-II, R, S, T, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount