ALE13B24
PanasonicPanasonic
ALE13B24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALE13B24
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Podatkovni listi: ALE13B24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ALE13B24
Številka dela ALE13B24 Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65273 pcs Podatkovni list ALE13B24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka PC Pin, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 277VAC - Max
Serija ALE Čas izdaje 20ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 255-3660
ALE13B24-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Insulation - Class B
natančen opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 16A
Kontaktni material Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 1.44 kOhms Moč tuljave 400 mW
Tok tekočine 16.7mA