AM51654D73N-A
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AM51654D73N-A
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V
Podatkovni listi: AM51654D73N-A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AM51654D73N-A
Številka dela AM51654D73N-A Proizvajalec Panasonic
Opis SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5575 pcs Podatkovni list AM51654D73N-A.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 125V
Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Funkcija stikala On-Mom
Serija AM5 Sila sproščanja 40gf
Pretvarjanje 0.125" (3.2mm) Pakiranje Bulk
Overtravel 0.055" (1.4mm) delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Delovno mesto 0.730" (18.5mm) Operativna sila 240gf
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 10,000,000 Cycles Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti Cadmium Free
Električno življenje 100,000 Cycles Diferencialna potovanja 0.040" (1.0mm)
Trenutna ocena 16A (AC), 600mA (DC) Circuit SPST-NC