AQB1A2-ZT7/14VDC
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AQB1A2-ZT7/14VDC
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 1A 75-250V
Podatkovni listi: 1.AQB1A2-ZT7/14VDC.pdf2.AQB1A2-ZT7/14VDC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AQB1A2-ZT7/14VDC
Številka dela AQB1A2-ZT7/14VDC Proizvajalec Panasonic
Opis SSR RELAY SPST-NO 1A 75-250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5421 pcs Podatkovni list 1.AQB1A2-ZT7/14VDC.pdf2.AQB1A2-ZT7/14VDC.pdf
Napetost - obremenitev 75V ~ 250V Napetost - Vhod 7 ~ 14VDC
Sklop zaključka PC Pin Paket naprave za dobavitelja 4-SIP
Serija AQ-B Pakiranje Bulk
Paket / primer 4-SIP Vrsta izhoda AC, Zero Cross
Tip montaže Through Hole Load Current 1A