ARN10A24X
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ARN10A24X
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY RF SPDT 24V
Podatkovni listi: ARN10A24X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ARN10A24X
Številka dela ARN10A24X Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY RF SPDT 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1336 pcs Podatkovni list ARN10A24X.pdf
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka Gull Wing Preklopna napetost -
Serija ARN Čas izdaje 5ms
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena ARN10A-24X-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Čas delovanja 5ms
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Sealed - Flux Protection Kontaktni material Gold Plating
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 1.8 kOhms
Moč tuljave 320 mW Tok tekočine 13.3mA