ARV33A12Q
PanasonicPanasonic
ARV33A12Q Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ARV33A12Q
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RV COAXIAL SWITCH
Podatkovni listi: 1.ARV33A12Q.pdf2.ARV33A12Q.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 93 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 93 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ARV33A12Q
Številka dela ARV33A12Q Proizvajalec Panasonic
Opis RV COAXIAL SWITCH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93 pcs Podatkovni list 1.ARV33A12Q.pdf2.ARV33A12Q.pdf
Napetost - oskrba 12V Topologija Reflective
Preskusna frekvenca 26.5GHz Paket naprave za dobavitelja Module
Serija - Vrsta RF General Purpose
Pakiranje Bulk Paket / primer Module, SMA Connectors
P1dB - delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacija 50dB (min)
Izguba vstavka 0.8dB (max) Impedanca 50 Ohm
IIP3 - Frekvenčni razpon DC ~ 26.5GHz
Lastnosti - natančen opis RF Switch IC General Purpose SPDT 26.5GHz 50 Ohm Module