AXK5F18547YG
Panasonic Electric WorksPanasonic Electric Works
AXK5F18547YG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AXK5F18547YG
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CONN SOCKET BRD/BRD .5MM 18POS
Podatkovni listi: AXK5F18547YG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AXK5F18547YG
Številka dela AXK5F18547YG Proizvajalec Panasonic Electric Works
Opis CONN SOCKET BRD/BRD .5MM 18POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76287 pcs Podatkovni list AXK5F18547YG.pdf
Serija P5KF RoHS Status Tape & Reel (TR)
Število vrstic 2 Število pozicij 18
Število vodnikov 0.020" (0.50mm) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca AXK5F18547YG Dolžina - objava (parjenje) 2mm, 2.5mm
Višina nad ploščo 0.073" (1.85mm) Lastnosti -
Razširjen opis 18 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Opis CONN SOCKET BRD/BRD .5MM 18POS