CB1AH-24V
PanasonicPanasonic
CB1AH-24V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB1AH-24V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 24V
Podatkovni listi: CB1AH-24V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB1AH-24V
Številka dela CB1AH-24V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23439 pcs Podatkovni list CB1AH-24V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 14 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - Multiple Sizes Preklopna napetost 14VDC - Nom
Serija CB Čas izdaje 15ms
Pakiranje Bulk Druga imena 255-2083
CB1AH-24V-ND
CB1AH24V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Čas delovanja 15ms
Tip montaže Socketable Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Sealed - Fully Ocena stika (trenutna) 70A
Kontaktni material Silver Alloy, Cadmium Free Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 320 Ohms Moč tuljave 1.8 W
Tok tekočine 75.0mA