CB1F-M-24V
PanasonicPanasonic
CB1F-M-24V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB1F-M-24V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
Podatkovni listi: CB1F-M-24V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB1F-M-24V
Številka dela CB1F-M-24V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27070 pcs Podatkovni list CB1F-M-24V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 14 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Preklopna napetost 28VDC - Nom
Serija CB Čas izdaje 15ms
Pakiranje Bulk Druga imena 255-2731
CB1F-M-24V-ND
CB1FM24V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Čas delovanja 15ms
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Sealed - Flux Protection Ocena stika (trenutna) 20A
Kontaktni material Silver Alloy, Cadmium Free Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 320 Ohms Moč tuljave 1.8 W
Tok tekočine 75.0mA