CB1F-WM-24V
PanasonicPanasonic
CB1F-WM-24V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB1F-WM-24V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije CB1F-WM-24V
Številka dela CB1F-WM-24V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19670 pcs Podatkovni list
Vklopite napetost (maks.) 14 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Preklopna napetost 28VDC - Nom
Serija CB Čas izdaje 15ms
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Flux Protection
Ocena stika (trenutna) 20A Kontaktni material Silver Alloy, Cadmium Free
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 320 Ohms
Moč tuljave 1.8 W Tok tekočine 75.0mA