DF2E-DC12V
PanasonicPanasonic
DF2E-DC12V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF2E-DC12V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 125V
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DF2E-DC12V
Številka dela DF2E-DC12V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5487 pcs Podatkovni list
Vklopite napetost (maks.) 8.4 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 125VAC, 60VDC - Max
Serija DF Čas izdaje 3ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Tube
Druga imena 255-1038 delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Čas delovanja 5ms Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Ocena stika (trenutna) 1A
Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 720 Ohms Moč tuljave 200 mW
Tok tekočine 16.7mA