DS1E-SL-DC48V
PanasonicPanasonic
DS1E-SL-DC48V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1E-SL-DC48V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V
Podatkovni listi: DS1E-SL-DC48V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1E-SL-DC48V
Številka dela DS1E-SL-DC48V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17943 pcs Podatkovni list DS1E-SL-DC48V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 38.4 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 220VDC - Max
Serija DS Čas izdaje 5ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Čas delovanja 10ms
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Sealed - Amber natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) Through Hole
Ocena stika (trenutna) 2A Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 48VDC
Vrsta tuljave Latching, Single Coil Odpornost na kolut 25.6 kOhms
Moč tuljave 90 mW Tok tekočine 1.9mA