DSA5001S0L
PanasonicPanasonic
DSA5001S0L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSA5001S0L
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka TRANS PNP 50V 0.1A SMINI3
Podatkovni listi: DSA5001S0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSA5001S0L
Številka dela DSA5001S0L Proizvajalec Panasonic
Opis TRANS PNP 50V 0.1A SMINI3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1197854 pcs Podatkovni list DSA5001S0L.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 50V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 10mA, 100mA
Vrsta tranzistorja PNP Paket naprave za dobavitelja SMini3-F2-B
Serija - Moč - maks 150mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-85
Druga imena DSA5001S0L-ND
DSA5001S0LTR
delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca - prehod 150MHz natančen opis Bipolar (BJT) Transistor PNP 50V 100mA 150MHz 150mW Surface Mount SMini3-F2-B
DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 290 @ 2mA, 10V Tok - odklop zbiralnika (maks.) 100µA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 100mA Številka osnovnega dela DSA5001