DSP1-L2-DC12V-F
PanasonicPanasonic
DSP1-L2-DC12V-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSP1-L2-DC12V-F
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V
Podatkovni listi: DSP1-L2-DC12V-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSP1-L2-DC12V-F
Številka dela DSP1-L2-DC12V-F Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21443 pcs Podatkovni list DSP1-L2-DC12V-F.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9.6 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 30VDC - Max
Serija DSP Čas izdaje 5ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 255-2744
DSP1-L2-DC12V-F-ND
DSP1L2DC12VF
delovna temperatura -40°C ~ 65°C
Čas delovanja 10ms Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Fully
natančen opis General Purpose Relay DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) 12VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 5A
Kontaktni material Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktni obrazec DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Latching, Dual Coil
Odpornost na kolut 480 Ohms Moč tuljave 300 mW
Tok tekočine 25.0mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DSP1-L2-DC3V
DSP1-L2-DC3V
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY GENERAL PURPOSE DPST 5A 3V
Na zalogi: 5036 pcs
Prenesi: DSP1-L2-DC3V.pdf
RFQ
DSP1-L2-DC12V
DSP1-L2-DC12V
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V