DZ2712000L
PanasonicPanasonic
DZ2712000L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DZ2712000L
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka DIODE ZENER 12V 120MW SSSMINI2
Podatkovni listi: DZ2712000L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DZ2712000L
Številka dela DZ2712000L Proizvajalec Panasonic
Opis DIODE ZENER 12V 120MW SSSMINI2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1827172 pcs Podatkovni list DZ2712000L.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 12V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SSSMini2-F4-B
Serija - Moč - maks 120mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, Flat Lead
Druga imena DZ2712000L-ND
DZ2712000LTR
delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 30 Ohms natančen opis Zener Diode 12V 120mW ±5% Surface Mount SSSMini2-F4-B
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 9V Številka osnovnega dela DZ27120