DZ2J15000L
PanasonicPanasonic
DZ2J15000L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DZ2J15000L
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka DIODE ZENER 15V 200MW SMINI2
Podatkovni listi: DZ2J15000L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DZ2J15000L
Številka dela DZ2J15000L Proizvajalec Panasonic
Opis DIODE ZENER 15V 200MW SMINI2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 925304 pcs Podatkovni list DZ2J15000L.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 15V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SMini2-F5-B
Serija - Moč - maks 200mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-90, SOD-323F
Druga imena DZ2J15000L-ND
DZ2J15000LTR
delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 40 Ohms natančen opis Zener Diode 15V 200mW ±5% Surface Mount SMini2-F5-B
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 11V Številka osnovnega dela DZ2J150