DZ2S160M0L
PanasonicPanasonic
DZ2S160M0L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DZ2S160M0L
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka DIODE ZENER 16V 150MW SSMINI2
Podatkovni listi: DZ2S160M0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DZ2S160M0L
Številka dela DZ2S160M0L Proizvajalec Panasonic
Opis DIODE ZENER 16V 150MW SSMINI2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1592483 pcs Podatkovni list DZ2S160M0L.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 16V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 10mA
Toleranca ±2.5% Paket naprave za dobavitelja SSMini2-F5-B
Serija - Moč - maks 150mW
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer SC-79, SOD-523
Druga imena DZ2S160M0LCT delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 50 Ohms natančen opis Zener Diode 16V 150mW ±2.5% Surface Mount SSMini2-F5-B
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 12V Številka osnovnega dela DZ2S16