ECC-A3F390JGE
PanasonicPanasonic
ECC-A3F390JGE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECC-A3F390JGE
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP CER 39PF 3KV SL/GP RADIAL
Podatkovni listi: ECC-A3F390JGE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECC-A3F390JGE
Številka dela ECC-A3F390JGE Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 39PF 3KV SL/GP RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5259 pcs Podatkovni list ECC-A3F390JGE.pdf
Napetost - ocenjena 3000V (3kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient SL/GP
Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm) Serija KGE
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena ECCA3F390JGE
P9649
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 39pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor SL/GP Radial, Disc
Zmogljivost 39pF Aplikacije General Purpose