ECC-T3G180JG
PanasonicPanasonic
ECC-T3G180JG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECC-T3G180JG
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP CER 18PF 4KV SL/GP SMD
Podatkovni listi: ECC-T3G180JG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECC-T3G180JG
Številka dela ECC-T3G180JG Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 18PF 4KV SL/GP SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110896 pcs Podatkovni list ECC-T3G180JG.pdf
Napetost - ocenjena 4000V (4kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.110" (2.80mm) Temperaturni koeficient SL/GP
Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena PCC2085DKR
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 18pF ±5% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor SL/GP Nonstandard SMD
Zmogljivost 18pF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECC-T3G180JG2
ECC-T3G180JG2
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP CER 18PF 4KV SL/GP SMD