ECC-T3G470JG
PanasonicPanasonic
ECC-T3G470JG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECC-T3G470JG
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP CER 47PF 4KV SL/GP SMD
Podatkovni listi: ECC-T3G470JG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECC-T3G470JG
Številka dela ECC-T3G470JG Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 47PF 4KV SL/GP SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5181 pcs Podatkovni list ECC-T3G470JG.pdf
Napetost - ocenjena 4000V (4kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.110" (2.80mm) Temperaturni koeficient SL/GP
Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm) Serija -