ECE-A0GKA221B
PanasonicPanasonic
ECE-A0GKA221B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE-A0GKA221B
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 4V RADIAL
Podatkovni listi: ECE-A0GKA221B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECE-A0GKA221B
Številka dela ECE-A0GKA221B Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 220UF 20% 4V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1301984 pcs Podatkovni list ECE-A0GKA221B.pdf
Napetost - ocenjena 4V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija KA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 82mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 139.4mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena ECEA0GKA221B
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose