ECE-A0JN470U
PanasonicPanasonic
ECE-A0JN470U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE-A0JN470U
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECE-A0JN470U
Številka dela ECE-A0JN470U Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 857093 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SU Ripple Current @ Visoka frekvenca 153mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Bi-Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena ECEA0JN470U
P1142
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 47µF