ECE-A1AKA220
PanasonicPanasonic
ECE-A1AKA220 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE-A1AKA220
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECE-A1AKA220
Številka dela ECE-A1AKA220 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1553214 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija KA Ripple Current @ Visoka frekvenca 59.5mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena ECE-A1AKF220
ECEA1AKA220
ECEA1AKF220
P804
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 22µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECE-A1AKA220B
ECE-A1AKA220B
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Na zalogi: 1563776 pcs
Prenesi:
RFQ
ECE-A1AKA220I
ECE-A1AKA220I
Proizvajalci: Panasonic