ECE-A1AKS470B
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ECE-A1AKS470B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE-A1AKS470B
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECE-A1AKS470B
Številka dela ECE-A1AKS470B Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca 47µF Velikost zemljišča na površini 0.197" (5.00mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija KS
RoHS Status Tape & Box (TB) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can
Pitch - Connector 10V Paket / primer -
Druga imena ECEA1AKS470B delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število kondenzatorjev 65mA @ 120Hz Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Številka izdelka proizvajalca ECE-A1AKS470B Lifetime @ Temp. -
Impedanca - Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Razširjen opis 47µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Aplikacije 1000 Hrs @ 85°C